KURUMSAL

En kaliteli ve doğru ürünü, uygun fiyat güvencesiyle, en doğru kitleye satma amacıyla yola çıkan Dirikoçlar Otomotiv, uzun yıllardan beri müşterilerine yüksek hizmet kalitesini sunmayı ilke edinmiştir.

   Global pazarın öneminine dikkat çeken firmamız, uluslararası alandaki iletişim başarısı ve müşteri memnuniyeti sayesinde bir ilke imza atarak, ikinci el otobüs ihracat pazarının lideri konumuna gelmiştir. Kısa sürede bir çok farklı ülkeden ilgi gören Dirikoçlar Otomotiv, başta Almanya ve Rusya olmak üzere; Romanya, Kosova, Bosna Hersek, Bulgaristan, Suudi Arabistan ve Ukrayna gibi ülkelere ihracat yapar konuma gelmiştir.

   Dünyada meydana gelen gelişmeleri hizmetine yansıtan, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren, ekibiyle, teknik donanımıyla, bakımlı ve kaliteli otobüsleriyle, sektöründe, rakiplerine örnek olmak vizyonuyla satışlarına devam eden Dirikoçlar Otomotiv, ikinci el otobüs ihtiyacı olan firmaların ilgilendiği markaların başında yer almaktadır.

  Sizde firmanız için en doğru seçimi yapabilir, aradığınız çözüme ulaşmak için Dirikoçlar tecrübesinden ve güveninden faydalanabilirsiniz